KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112037
nr 1711 2037
Charlotte Ågård
(1936-2014), Sverige
Oljemålning, Signerad, "3 Mörka träd". Olja på duk, 72x59cm, yttermått inklusive ram: 75x62 cm
Charlotte Ågård, svensk bildkonstnär född 1936, död 2014 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:32:36
30/6 18:25:34
Charlotte Ågård
Läs mer om Charlotte Ã…gÃ¥rd